Ozonator profesjonalny 300m3 10,000mg/h – PRO-10G

2,999.00 

Inne produkty z serii

Ozonator profesjonalny 300m3+ Generator Ozonu 10,000mg/h rewelacyjny markowy sprzęt znanego producenta MODEL: PRO-10G PRODIGY Ozon

Jeden z najlepszych profesjonalnych ozonatorów na rynku, zdobywca wielu nagród na rynku w USA

UWAGA!! Produkt amerykańskiej firmy, prawdziwa i realna moc ozonatora, nie jest to Tani chiński sprzęt, a produkt wysokiej jakości z 2 letnią gwarancją!

ozonator
  • OBUDOWA ZE STALI NIERDZEWNE klasy 304: Chroni ozonator przed korozją, czyni go eleganckim i łatwym w czyszczeniu
  • MOCNA WYDAJNOŚĆ GENERATORA: przy maksymalnej wydajności ozonu wynoszącej 10 000 mg na godzinę i technologii prądowej podobnej do plastra pszczelego, ten generator ozonu zapewnia mocne uderzenie w porównaniu z jednostkami o mniejszej mocy. Oprócz zwykłego użytku domowego,

ŁATWY INTERFEJS:  Dzięki zaledwie 5 przyciskom na panelu sterowania i czytelnemu wyświetlaczowi LCD możesz uruchomić generator ozonu w ciągu kilku sekund!

To właśnie dzięki niemu ozonator będzie mogła obsługiwać dosłownie każda osoba!

DŁUGI CZAS NIEPRZERWANEJ PRACY: W przypadku silnych zanieczyszczeń, wirusów, pleśni, grzybów i zapachów, zmodernizowany zegar w generatorze ozonu pozwala na wytwarzanie o3 przez okres do 12 godzin, co pomoże wyeliminować nawet najcięższe wirusy, pleśni, grzyby, czy zapachy.

MOCNY WENTYLATOR 100CFM: zapewnia świetnie rozprowadzanie ozonu. To właśnie dzięki niemu ozon jest równomiernie rozprowadzany po całym pomieszczeniu.

FILTR WSTĘPNY Z MOŻLIWOŚCIĄ CZYSZCZENIA: bardzo ważną kwestią w przypadku ozonatorów jest wymienny filtr, który nadaje się do czyszczenia. Właśnie to cechuje oferowany przez nas ozonator PRO-10G. Bez żadnego problemu wymienimy w nim filtr, który następnie możemy wyczyścić.  

Ozonator PRO-10G to urządzenie wykorzystujące najnowszą dostępną na rynku technologię HEXAGON HONEYCOMB

Przy wykorzystaniu nowoczesnej technologii płytki generujące ozon pozwalają na pracę aż do 20000 godzin. Hexagon Honeycomb to innowacyjna technologia, która wykorzystuje płytki w kształcie plastra miodu. Gwarantuje to komfort użytkowania przez długie lata. 

Dlatego też oferowany przez nas produkt, świetnie radzi sobie z wszelkiego rodzaju pleśnią, bakteriami, przykrymi zapachami czy lotnymi związkami organicznymi.

JEDNO URZĄDZENIE WIELE ZASTOSOWAŃ!

NIE WIESZ JAKIEJ MOCY UŻYĆ? WYKORZYSTAJ NASZ KALKULATOR OZONOWANIA!

Wydajność

10000 mg/h

Timer

1-24 h

Max Pobór mocy

110W

Gwarancja

24 miesiące

Waga

4kg

12 opinii dla Ozonator profesjonalny 300m3 10,000mg/h – PRO-10G

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “Ozonator profesjonalny 300m3 10,000mg/h – PRO-10G”