Ozonator domowy Opinie 7g/h

2,399.00 

Inne produkty z serii

Dostępna w naszej ofercie wytwornica ozonu o wydajności 7g/ godzinę – to najwyższej jakości produkt od renomowanego i uznanego niemieckiego producenta. Urządzenie cieszy się na rynku europejskim wielkim uznaniem gdyż jest to połączenie komponentów najwyższej jakości z funkcjonalnością, która sprawia, że sprzęt spokojnie możemy zaliczyć do kategorii profesjonalnych.

Certyfikat CE

Urządzenie zgodne z normami UE

UWAGA!! Nie jest to chiński sprzęt, który można wysyłka z polskiznaleźć w wielu sklepach internetowych. Kupując u nas mają Państwo pewność, że wybierają produkt od renomowanego producenta, który od lat zajmuje się produkcją urządzeń najwyższej jakości.

Niewielki rozmiar urządzenia sprawia, że jest to sprzęt, który wykorzystywany jest w bardzo wielu przypadkach. Mogą to być hotele, przedszkola, karetki, prokuratury i wiele innych instytucji gdzie możemy mieć do czynienia z wszechobecnymi zarazkami.

WYTWORNICA OZONU 7G/h WŁAŚCIWOŚCI

Dostępna w naszym sklepie internetowym wytwornica ozonu to urządzenie o bardzo wielu pozytywnych właściwościach. Oto kilka z nich:

  • WYSOKA JAKOŚĆ WYKONANIA: to co wyróżnia oferowane przez nas urządzenie na tle konkurencji to wysoka jakość wykonania. Tutaj dopracowany jest każdy detal. Producent zadbał o to bo był dopracowany w każdym calu.
  • ŁATWY W OBSŁUDZE: kolejnym atutem urządzenia jest jego bardzo prosta obsługa. Podłączenie do prądu i ustawienie czasu działania – to dwie czynności, które musimy wykonać przed włączeniem wytwornicy.

NIEMIECKA JAKOŚĆ!

  • MOBILNY I ENERGOOSZCZĘDNY: specjalny uchwyt zapewnia pełną mobilność co jest bardzo ważne w przypadku takiego urządzenia. Niskie zużycie energii pozwala na częste korzystanie z urządzenia nie ponosząc przy tym dużych kosztów.
  • WIELE ZASTOSOWAŃ: nasze urządzenie wykorzystywane jest w bardzo wielu przypadkach. To właśnie wyróżnia je na tle konkurencji – działanie nie ogranicza się do małych pomieszczeń.

JEDNO URZĄDZENIE WIELE ZASTOSOWAŃ!

Wydajność

7000 mg/h

Gwarancja

24 miesiące

Timer

20-180min, Funkcja Hold

Zasilanie

AC 220 V 50 Hz

12 opinii dla Ozonator domowy Opinie 7g/h

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “Ozonator domowy Opinie 7g/h”