Miernik Ozonu w Powietrzu OZMED-01 Stężenia 0-20PPM 0,1

1,800.00 

Inne produkty z serii

Profesjonalny Miernik Ozonu w Powietrzu OZMED-01 0-20PPM 0,1 – przedstawiamy Państwu nasz czujnik klasy przemysłowej, niezwykle wysoka dokładność pomiarów i rzeczywiste dane, silna stabilność, wykrywanie w czasie rzeczywistym, funkcja wyświetlania historycznych danych alarmowych i dodatkowa funkcja przechowywania danych..

CZUJNIK KLASY PREMIUM: bardzo wysoka dokładność, silna stabilność, rzeczywiste dane oraz wykrywanie w czasie rzeczywistym – to cechy, które charakteryzują oferowany przez nas miernik.

TRYB POTRÓJNEGO ALARMU: wibracje, światło i dźwięk te trzy elementy sprawiają, że alarm jest bardzo ciężki do zignorowania. 

AKUMULATOR LITOWY 3,7V: duża pojemność akumulatora 1500mAH sprawia, że urządzenie cechuje się bardzo długim czasem pracy aż do 10 godzin!

WYTRZYMAŁY MATERIAŁ:  wysokiej jakości materiał ABS, dzięki któremu czujnik jest wodoszczelny i pyłoszczelny.

Miernik stężenia ozonu W POWIETRZU dlaczego warto?

Miernik stężenia ozonu to podstawowe narzędzie jeśli chodzi o firmy, które profesjonalnie ozonują pomieszczenia. Taki miernik pozwala na sprawdzenie poziomu aktualnego stężenia ozonu w pomieszczeniu, dzięki czemu wiemy czy po całej procedurze ozonowania możemy wejść do danego pomieszczenia. Czasami zbyt długa praca ozonatora w powietrzu może wytworzyć zbyt duże stężenie ozonu, które może być szkodliwe dla człowieka. Rozwiązaniem w takiej sytuacji jest właśnie nasz miernik ozonu. Szeroki zakres pomiaru poziomu ozonu 0-20ppm pozwoli nam na dokładne sprawdzenie stężenia ozonu. Dokładność pomiaru na poziomie 1pmm sprawia, że nasz miernik jest jednym z najdokładniejszych urządzeń dostępnych na rynku!

Miernik Ozonu w Powietrzu OZMED-01

Dostępny w naszym sklepie internetowym miernik ozonu OZONMED-01 to najwyższej klasy urządzenie, które swoje uznanie zyskało u setek klientów. Najwyższej jakości materiały wyjątkowa dokładność pomiarów sprawiają, że nasz miernik jest jednym z najlepszych urządzeń dostępnych na rynku. Szukając sprawdzonego miernika warto wybrać produkt od polskiego dystrybutora, dzięki czemu mają Państwo pewność, że wybierają produkt najwyższej jakości!

DANE TECHNICZNE:

OBUDOWA: ABS
WYKRYWA GAZ: OZON o3
POMIAR OZONU: 0-20 ppm
TRYB ALARMU: światło, dźwięk, wibracje
KLASA OCHRONY: IP65
DOKŁADNOŚĆ POMIARU: 1ppm
BATERIA: 1500 mAh

W zestawie znajdą Państwo smycz, tester, kabel danych, pokrywa kalibracji, instrukcja obsługi i skrzynkę na cały zestaw.

12 opinii dla Miernik Ozonu w Powietrzu OZMED-01 Stężenia 0-20PPM 0,1

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “Miernik Ozonu w Powietrzu OZMED-01 Stężenia 0-20PPM 0,1”