Generator Ozonu OzonMED OSR-10G

2,999.00 

Inne produkty z serii

Ozonator profesjonalny 10,000 mg/h OSR-10G to sprawdzony i rewelacyjny sprzęt od renomowanego i znanego producenta, który zasłynął na świecie z produkcji ozonatorów najwyższej jakości. Nowoczesna technologia i dbałość o każdy detal to cechy, które wyróżniają oferowany przez nas produkt na tle innych. 

Zalety naszego urządzenia:

  • Duża moc ozonowania 10,000 mg/h
  • Wytrzymała i przenośna konstrukcja umożliwia łatwe przemieszczenie ozonatora.
  • Timer z możliwością ustawiania czasu pracy co do sekundy.
  • Ciągła nieprzerwana praca do 24h.
  • Bezpiecznik odcinający napięcie.

Zabijanie bakterii i zarazków nigdy nie było takie proste! Ozonator Powietrza OSR-10G przy wykorzystaniu innowacyjnej technologii bez żadnego problemu pozbywa się wszelkich drobnoustrojów.

UWAGA!! W naszej ofercie znajdą Państwo sprzęt tylko od sprawdzonych dostawców. Wybierając nasz sklep internetowy mają Państwo pewność, że kupują sprawdzone produkty z 2 letnią gwarancją z możliwością jej rozszerzenia!

Ozonator Profesjonalny Powietrza OSR-10G

Wysoka jakość jeśli chodzi o ozonator profesjonalny powietrza OSR-10G sprawia, że zyskał on swoje uznanie w setkach polskich firm. Jeżeli szukasz produktu do zadań specjalnych to OSR-10G spełni wszystkie Twoje oczekiwania! 

Posiadamy stany magazynowe produktu, przez co jest on dostępny od ręki. Wysyłka zamówionego produktu, może nastąpić nawet tego samego dnia.  Nasze magazyny znajdują się w Polsce, przez co realizacja zamówienia przebiega bardzo szybko.

OBUDOWA ZE STALI: wykonana z wysokiej jakości stali obudowa stanowi urządzenie eleganckim jak i łatwym w czyszczeniu.

DUŻA WYDAJNOŚĆ: maksymalna wydajność, która wynosi 10 000 mg połączona z bardzo mocnym wentylatorem generator OSR-10G sprawia, że deklasuje on konkurencyjne produkty.

MOBILNOŚĆ: wysokiej jakości uchwyt sprawia, że generator OSR-10G jest urządzeniem w pełni mobilnym. Bez problemu możemy się z nim przemieszczać w czym pomaga niewielka waga urządzenia.

TRYB INTERWAŁÓW: (wykorzystywany w hotelarstwie): możliwość ustawienia np. 20 cyklów po 15 minut z minutową przerwą między nimi.

PROSTY INTERFEJS: bardzo prosta obsługa urządzenia sprawia, że dosłownie każdy może je obsługiwać Generator może zostać uruchomiony już w ciągu kilku sekund. Możliwość ustawienia czasu co do sekundy.

NOWOCZESNY WYGLĄD: jeśli chodzi o ozonator powietrza OSR-10G to jego producent zadbał również o wygląd. Zielony kolor w połączeniu z opływowym kształtem urządzenia sprawia, że urządzenie może bez problemu stać w naszym mieszkaniu.

BARDZO CICHY: urządzenie na tle konkurencji pracuje niezwykle cicho, bez problemu możemy je włączyć w sąsiednim pomieszczeniu

BARDZO MOCNY WENTYLATOR: do dużej mocy generowania ozonu potrzebny jest wydajny wentylator. To właśnie znajdą Państwo w generatorze OSR-10G. Mocny wentylator, który sprawia, że urządzenie jest jeszcze bardziej wydajne.

DUŻE POWIERZCHNIE: wydajność ozonatora w wysokości 10 000mg/h sprawia, że może on być wykorzystywany dosłownie wszędzie. Od samochodów, po biura, urzędy przedszkola czy inne lokale użyteczności publicznej.

FUNKCJA START/STOP: ozonator dzięki funkcji start/stop może zostać wyłączony w dowolnym momencie.

OZONATOR POWIETRZA OSR-10G JEDNO URZĄDZENIE WIELE ZASTOSOWAŃ!

Przykładowy czas ozonowania: czas ozonowania pomieszczenia 20m2 to 25 min.

CHCESZ SPRAWDZIĆ CZASY OZONOWANIA? WYKORZYSTAJ NASZ KALKULATOR OZONOWANIA!

Wydajność

10000 mg/h

Waga

4kg

Zasilanie

AC 220 V 50 Hz

Max Pobór mocy

150W

Timer

20-120min , możliwość ciągłej nieprzerwanej pracy

12 opinii dla Generator Ozonu OzonMED OSR-10G

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “Generator Ozonu OzonMED OSR-10G”